Tájékoztatnánk vásárlóinkat , hogy a PUIG gyár augusztus 1- től 31-ig zárva tart. Készlet hiányos PUIG termékeinkkel csak szeptember 10 –től tudjuk kiszolgálni.

Viszonteladók

Budapest 

Ago Motors  1097 Budapest Illatos út 9. www.agomotors.hu

Honda Dream  1013 Budapest Attila út 14-16. www.hondadream.hu

Motorrad Szervíz 1174 Budapest  Ferihegyi út 257. www.motorradszerviz.hu

Eleven Motor 1119 Budapest Csurgói út 11  www.elevenmotor.hu

Motorcenter  2030 Érd Elvira utca 2/A  www.robogoaruhaz.hu
Red Baron M1 2040 Törökbálint Tó-park utca 5 www.redbaron.hu

Balatonboglár

Full Gas Kft. 8630 Balatonboglár Nyárfa utca 13.  www.fullgas.hu

Cegléd

Honda Ts.Interga 2700 Cegléd Mária utca 32  www.tsintegral.honda.hu

Komárom

Honda Komfort 2900 Komárom Mártírok útja 47   www.hondakomfort.hu

Kecskemét

Rodeo Ride 6000 Kecskemét Mária krt. 12   www.rodeoride34.hu

Mezőberény

Bátszimotor 5650 Mezőberény Bonyhai út 2/A.  www.batszimotor.hu

Pécs

Motozozo 7625 Pécs Zzolnay Vilmos utca 59 www.zozomoto.hu

Tatabánya

Yamaha Top 2800 Tatabánya Alkotmány utca 2/A  www.yamahatop.hu

Szeged

Galád-Motor Kft. 6725 Szeged Petőfi Sándor sgt. 89 . www.galadmotor.hu

Székesfehérvár

Honda Motorcenter 8000 Székesfehérvár Horváth István út . www.hondamotorcenter.hu

Szombathely

PZS Motor 9700 Szombathely Zanati út 13/A  www.pzsmotor.hu

Viszonteladók jelentkezést várjuk az alábbi email címre info@puig.hu